HİZMETLERİMİZ

Here's What We Do Better

 SİZİN İÇİN

YAPABİLECEKLERİMİZ 

Akça Lojistik firması olarak 2003 yılından bu yana profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Her gün büyüyen kadromuz ve ulaşım noktalarımız ile hizmet sayımızı da arttırıyoruz. Verdiğimiz her hizmet aynı hizmet kalite standartlarındadır. Tam hizmet politikamız ile taşımacılık işlemlerinde olabilecek tüm işlemleri sizin için yapıyoruz.

Hava Yolu Taşımacılığı
Türkiye'deki ana ofislerimizde kendi ofislerimiz olduğu için, planlanan uçaklarda taahhüt edilen alan ve özel Charter yük gemilerini kullanma konusunda yılların verdiği tecrübe ve yer hizmetleri ekibi üyeleriyle mükemmel işbirliği sayesinde acil sevkiyatların zamanında hazırlanması ve teslimatı ile hizmet taahhütlerimizi başarı ile aştık. İstanbul'dan Basra, Bağdat, Erbil ve Süleymaniye havalimanlarına direkt Kargo hizmeti veriyoruz.
akcalogistics_10
Kara Yolu Taşımacılığı
Uluslararsı Karayolu taşımalarınıza full ve parsiyel servis, anlık araç takip, günlük yol raporu
Avrupa full ve parsiyel servis ithalat ve ihracat
Kafkaslar ve Orta Asya için full ve parsiyel ithalat ve ihracat servisi
Tüm ortadoğu için full ve parsiyel servis, ithalat, ihracat ve transit taşımalarınızda
-Transit Gümrük Hizmeti
-Gümrüklü Depo, geçici depolama, milli depolama hizmetleri
-Tüm yük sabitleme işlemleri
-İç Nakliye Çözümleri
akcalogistics_1
Deniz Yolu Taşımacılığı
LCL ve FCL hizmeti: Irak'a doğrudan yelkenle veya Kuzey Irak'a (Kürdistan) Türk Limanlarına ulaşmak için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz, hatta İran Bender Abbas üzerinden konteyner hizmeti veriyoruz. Türkiye'den Orta Doğu'ya kadar ürün yelpazemizi güçlendirmek için kendi genel amaçlı filomuz ve özel kamyonlarımızı kullanıyoruz. Irak ve Orta Doğu'ya geçiş yapmak için Mersin, İstanbul veya herhangi bir ana limanları kullanıyoruz.
Proje Lojistik
Akça Proje Lojistik
Tüm Gabari Dışı ve Proje kargo yüklemelerinizde, profesyonel, tecrübeli saha ekiplkeri ve kürsel acente ağı sayesinde sizlere özel çözümler yaratmaktadır.
Proje Taşımalarında Engin Tecrübe
Gabari Dışı kargo elleçleme
Yat Taşımacılığı
PCC ve RORO gemileriyle alternatif çözümler
Yerel mvzuatlara hakimiyet
Bölgesel taşıma çözümleri
Teknik ve Kaynak Desteği
akcalogistics_proje-tasimaciligi
Irak Operasyonları Hakkında
Akça Uluslararası Lojistiğin tarihi, ilk olarak Irak içerisinde çeşitli varış noktalarına türlü ticari yükler taşıma ve kendi filosu ile birlikte kamyonla taşıma hizmetlerine başladığı 2000’li yıllara dayanmaktadır. 2003 yılının başlamasıyla, yağ & gaz, altyapı geliştirme proje materyalleri ve ticari sevkiyatları taşıyarak aktif hale geldik. Son 10 yıldır, çeşitli Yağ & Gaz ve Altyapı geliştirme projelerini yürüterek yoğun lojistik deneyim kazandık. Şu anda Irak’ta herhangi bir lojistik zorluğun üstesinden gelmek için yerel faktörler konusunda uzmanız ve Irak içerisinde belirlenmiş yerlere proje materyallerinin zamanında teslimatını sağlıyoruz.

Kurulmuş yerel şirketlerin, Türkiye’deki kendi ofislerimizin ve küresel ağ ortaklarımızın işbirliğiyle, tamamen yenilikçi, ekonomik ve güvenilir proje lojistik hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Bildiğiniz üzere, Türkiye giriş kapısıdır ve Irak ve Orta Doğu için büyük bir merkezdir. Hizmetlerimiz, ISO standartlarını uygundur ve dünyaca ünlü onaylama kuruluşları tarafından en son standartlarda iş ahlakı kuralları uyarınca onaylanmıştır.
Tahliye ve RORO Hizmeti
Son on yılımız Türkiye’deki ana inşaatçı firmalarla işbirliği içindedir. Türkiye limanlarından Orta Doğu’ya birkaç yük taşıma projesi gerçekleştirdik. Bağdat’ın güneyindeki dev proje (Bismayah Projesi) gibi, birçok fabrika kuruluşları, makine, transformatörler, bobinler, inşaat ana gövde parçaları. 2 dingilli, 3 dingilli, 4 dingilli, 6 dingilli ve 8 dingilli gibi özel alçak şasi römorklarımız mevcuttur. Römorkları genişlettik, römorklar 65 metreye kadar uzun parçaları taşıyabilmektedir. Rahat taşıma işlemleri için Mersin ve Zakho Irak sınır girişinde depomuz bulunmaktadır.
Kurumsal Kargo
Bu hizmet, Türkiye veya başka herhangi bir ülke içerisinde kendi ticaretini yapamayan Irak’taki tüccarları desteklemektedir, müşterilerimiz adına malzeme satın alıp, kapı kapı ihtiyaçlarını sunuyoruz.

Kendi ticaret lisansını kullanan kayıtlı ithalatçı ve ihracatçı olarak, aşağıdaki ana mallar için gerekli ithalat iznini ve geçerli vergi ödemesini sağlamaktayız.

· İnşaat & Yapı Malzemeleri
· Elektronikler & Tüketim Maddeleri
· Besin Maddeleri
· Yedek parçalar, araç & aksesuarlar
· Kimyasallar
Su & Elektrik Projeleri
Güç istasyonları, alt istasyonlar, genel yüksek gerilim iletim hatları, su arıtım tesisleri, su boru hatları vb. için tüketim maddeleri, takım, alet ve aksesuarların tedariki.
Proje Materyalleri
Planlama ve kaynak bulmadan dağıtım ve teslimata kadar, Taji, Balad, Fallujah ve Ramadi gibi askeri üslere teslimat dâhil isteğe uygun çözümler sağlamaktayız.